Kontaktpersoner klubb

Senior og Ungdomsavdelingen 

 

Rekruttlag /Junior lag 

Hovedtrener – Gaute Johannessen – gaute@fkvidar.no 

Assistenttrener  – Erik Tangen – 

Lagleder –  Per Grøsvik –  99266036  – per.grosvik@lyse.net

Vidar 5 – 7div   og Vidar 4 – Senior 7er fotball 

Lagleder – Sindre Norgren – 452 89 548 

Vidar 3 – Senior 7er fotball 

Lagleder – Helge Qverneland – qverneland@hotmail.com –  99271872

J17 Elite 

Hovedtrener – Rune Surdal – 92084107 – rune.surdal2@lyse.net

Assistenttrener – Rune Pallesen –  90364045 – rune.pallesen@gmail.com

G19 -2 

Hovedtrener – Amir Ajjour – 41371505  – amir@fkvidar.no 

G19 – 3

Hovedtrener – Asgeir Bøe Sand – – 936 43 256 –  asgeir.sand@lyse.net

Assistenttrener – Waldemar Pettersen 

Lagleder – Linda Øverland – 45511733 –  linda.overland@lyse.net

 

G16 Elite 

Hovedtrener – Stian Vaaland – 45511733  – stian@vaaland.no

Assistenttrener – Tom Berge – tom.berge@lyse.net

Lagleder – Martha Langeland –  99 79 25 82 – martha.langeland@apply.no 

G16 – 2

Hovedtrener – Mads Drechsler – 988 255 80 – mads.drechsler@lyse.net 

Lagleder – Stein Haben – 992 41 940- stein.haben@gmail.com

G16 – 3

Trener  – Bjørn-Olav Gilje –  bogilje@lyse.net  –  45100010

Trener – Christian Fredrik Otto Hagermann – 90947091 – christian.hagemann@akersolutions.com

Lagleder – Hans Frode Andersen – -hans.frode@gmail.com 

G15 Elite 

Hovedtrener – Gaute Meling – 95748468 – Meling_@hotmail.com 

Lagleder – Jan Rune Baaso –  46400711 – Jan.Basso@Subsea7.com

G14 -1 

Hovedtrener – Atle Klinkenberg – atle.klinkenberg@bravida.no 

Assistenttrener – Kaare Fladmark  – 95 83 02 12  – kaare-espolin.fladmark@aibel.com 

Lagleder – Kenneth Torsteinsbø –  92498897 – Torsteinbo@gmail.com  

G14 -2 

Hovedtrener – Kristian Eftestøl – 474 44 334 – kristian.eftestol@hotmail.com 

Assistenttrener – Amir Ajjour – 41371505  – amir@fkvidar.no

Lagleder –  Sturle Haaland – 90202182  – sturle.haaland@lyse.net 

G13 1-2 

Trener /kontaktperson- Stig Føyn – 98294230 – stig.foyn@gmail.com 

Trener – Thomas Kivle –  thomas.g.kivle@gmail.com 

Lagleder – Atle Andreassen – 41540783 –  atle.v.andreassen@hotmail.com

J13

Trener – Christian Cock – 41575222 – christiancock@gmail.com 

Trener – Grunde Wåge – 92090443 – grunde.waage@stavanger.kommune.no

Trener – Stig Føyn – 98294230 – stig.foyn@gmail.com 

Lagleder – Ellen Kolnes – 92641505   -ellenkolnes@hotmail.com

 

Mini Avdelingen 

Kontaktpersoner 

G2009 – Birgit Frost – 98296832 – fkvidar2009@gmail.com 

J2009 – Christian Cock – 41575222 – christiancock@gmail.com 

G2010 – Arve Gruehagen – 90047342 – Arve.gruehagen@gmail.com

J2010 – Mette Stavland –  97178945 –  mette@stavland.com

G2011 – Kristian Sunde – 98402750  – kristiansunde79@yahoo.no

J2011 – Tom Christian Semb – 95878948 – tc.semb@gmail.com 

G2012 – Gyda Kathrine Bloch Thorsen  – 94154014 – gyda@impulz.no

J2012 – Stine Marte Karlsen – 92888118- stine.karlsen@outlook.com

G2013 – Tor Magne Bjelland  – 91913117 –  tmbjelland@gmail.com

G2014 – Morten Byberg  – 95898044 – morten.byberg@gmail.com

J2014/15 – Per Våland Mauritzen – 906 73 543 – per.mauritzen@gmail.com 

G2015 – Kjetil Isaksen –  930 68 156 -kjetil.isaksen@lyse.net

G2016 – Sindre Norgren – 452 89 548 – sindre@fkvidar.no  

Oppstart av nye Vidar kull – FK Vidar